ColorWorks C7500

Seria ColorWorks C7500 zapewnia idealne kolorowe etykiety, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także są trwałe i wyraziste.
 


C7500 jest niezastąpiona w drukowaniu kolorowych etykiet w krótkich seriach. Pozwala ona w domowych warunkach niezwykle tanio i szybko drukować wysokiej jakości etykiety. Dzięki opcji drukowania w krótkich seriach i tworzenia indywidualnych projektów na żądanie, drukarka C7500 pozwala również wyeliminować wydatki związane z drukowaniem wstępnym.

Pewna jakość, na której można polegać
Drukarka C7500 pozwala, nawet w domowych warunkach i na żądanie, drukować wysokiej jakości, etykiety dostosowane do indywidualnych potrzeb. Została ona wyposażona w nowoczesną głowicę drukującą PrecisionCore, która zapewnia najwyższą jakość wydruku. Technologia kontrolująca stan dyszy (NVT) oraz matryca igłowa zastępująca zablokowaną dyszę gwarantują dokładność wydruku i zapobiegają występowaniu błędów wydruku lub martwych pikseli.

Szybkie drukowanie
Drukarka przemysłowa C7500 pozwala drukować wysokiej jakości etykiety, w tym na produkty spożywcze, przesyłki pocztowe czy nawet etykiety energetyczne i etykiety GHS. Dzięki dużej szybkości drukowania (300 mm/s) możliwe jest drukowanie w kolorze z taką samą prędkością, co w przypadku niektórych termicznych drukarek monochromatycznych.

Opłacalność
Dzięki drukarce C7500 drukowanie etykiet na żądanie pozwala ograniczyć koszty drukowania wstępnego, związane z produkcją niewykorzystanych etykiet i zmniejszeniem zapasów nośnika. Ponadto zastosowanie wysoce wydajnych pojedynczych wkładów atramentowych oznacza, że wymienia się tylko zużyte kolory, więc koszt pojedynczego wydruku jest niższy. Głowica drukująca została tak zaprojektowana, by mogła pracować przez cały okres eksploatacji drukarki bez konieczności dokonywania wymiany.

Prosta obsługa, niewielkie wymagania konserwacyjne
Dzięki panelowi sterowania LCD konfiguracja drukarki C7500 jest prosta, jak nigdy dotąd. Dodanie polecenia ESC/etykieta umożliwia prostą integrację drukarki z każdym systemem operacyjnym. Urządzenie posiada w zestawie kompletne oprogramowanie ułatwiające instalację i wyposażone jest w technologię kontrolującą stan dyszy (NVT), która ułatwia serwisowanie i zapobiega blokowaniu się dysz.

 

Kluczowe cechy

  • Znakomita niezawodność i wytrzymałość: Głowica drukująca PrecisionCore zapewnia najwyższą jakość wydruku i długą żywotność drukarki
  • Oszczędzaj czas i pieniądze: Uproszczona produkcja dzięki wydrukowi kolorowych etykiet dostosowanych do indywidualnych potrzeb
  • Duża szybkość i wysoka jakość wydruku: Drukowanie z prędkością do 300 mm/s w rozdzielczości 600 x 1200 dpi
  • Niewielkie wymagania konserwacyjne, brak przerw: Autokonserwacja dzięki stałej głowicy drukującej i technologii kontrolującej stan dyszy
  • Prosta integracja: Polecenie ESC/etykieta umożliwia prostą integrację drukarki z każdym systemem operacyjnym