ColorWorks C831

Epson ColorWorks C831 (GP-C831) to przemysłowa atramentowa drukarka etykiet z technologią Micro Piezo, która doskonale nadaje się do generowania wielkoformatowych etykiet na bębny i środki chemiczne, zgodnych z wytycznymi GHS.


W odróżnieniu od drukarek z matrycami igłowymi wszechstronne urządzenie C831 oferuje drukowanie zaawansowanych kodów kreskowych, wyraźnych tekstów i pięknych zdjęć. Ponadto obsługuje drukowanie etykiet i materiałów na papierze błyszczącym. Niezależnie od tego, jaki nośnik jest stosowany, pigmentowy atrament DURABrite Ultra firmy Epson zapewnia trwałe wydruki odporne na działanie wody, używanie zakreślacza, tworzenie smug i blaknięcie.

Drukarka C831 charakteryzuje się wytrzymałą obudową i zapewnia wydajne wysokonakładowe drukowanie przez okres do 5 lat. Opatentowana technologia Epson chroni dysze głowicy drukującej przed zabrudzeniami, dzięki czemu urządzenie sprawdza się nawet w bardzo wymagających punktach obsługi.

Wysokowydajny model C831 drukuje do 19,7 stron na minutę w trybie roboczym, a w razie zacięcia papieru w ciągu kilku sekund automatycznie go zwalnia. Jeśli funkcja automatyczna nie zadziała, można skorzystać z przycisku ręcznego zwalniania papieru.

Drukarka C831 została wyposażona w interfejsy USB i LAN 100/10BASE ułatwiające integrację w każdym środowisku.
 

Kluczowe cechy

  • Drukarka etykiet GHS: Idealna do dużych etykiet, w tym wielkoformatowych etykiet na bębny i środki chemiczne
  • Certyfikat BS5609: Zgodna z najnowszymi normami GHS dotyczącymi etykiet na środki chemiczne
  • Szybkość: Drukowanie do 91,7 mm/s
  • Niezawodność: Konstrukcja mająca zapewnić 5 lat (600 000 wydruków) bezproblemowego drukowania w wysokiej jakości
  • Oszczędność: Pojedyncze wkłady atramentowe o dużej pojemności