O firmie

ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o.

Firma ZEMAR działa na rynku od 19 lat. Skupiamy wokół siebie 50 osobową grupę specjalistów produkujących i sprzedających etykiety oraz taśmy termotransferowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo etykiety spełniające wymogi BRC, a więc produkty bezpieczne do pośredniego kontaktu z żywnością. Cała nasza produkcja działa w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania Jakością. Posiadamy ISO 9001:2008. Przez lata byliśmy znani przede wszystkim jako dostawca doskonałych jakościowo białych etykiet do drukarek kodów kreskowych. Obecnie firma rozwinęła dział etykiet do tego stopnia, iż jesteśmy w stanie przygotować naklejki w każdej technologii. Posiadamy maszyny mogące drukować fleksograficznie oraz cyfrowo. Ostatnią nowością jest wprowadzenie  sitodruku. Nakłady oraz projekty nie stanowią dla nas bariery. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki do wielomilionowych nakładów. Współpracujemy z największymi koncernami na świecie jak i z małymi rodzinny firmami. Nie dzielimy Klientów na ważnych i mniej ważnych. Z wielką pasją realizujemy wszystkie projekty.

Etykiety uszlachetniamy poprzez lakiery, laminaty, cold foil, a od kwietnia tego roku sitodruk, hotstamping i embossing. Produkujemy również doskonałej jakości taśmy termotransferowe. Sprzedajemy drukarki termiczne i termotransferowe firmy Citizen. W ofercie posiadamy wiele innych urządzeń do generowania i odczytu kodów kreskowych. Główna produkcja znajduje się w miejscowości Załęże w gminie Przodkowo ok. 23 km od centrum Gdyni i Gdańska. Biuro Obsługi Klienta i Dział Handlowy mieści się w Gdyni w budynku przy ul. Polskiej 43.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!