Sponsoring

Sądzimy, że projekty społeczne są równie ważne jak działania marketingowe, dlatego też nasza firma wspiera zarówno inicjatywy lokalne jak i te promowane na szerszą skalę.

Motywujemy pracowników do zdrowego i aktywnego trybu życia

Od 2017 roku jesteśmy partnerem Benefit Systems, dzięki któremu mamy możliwość zaoferowania naszym pracownikom pakietu MultiSport. W tym czasie ponad połowa z nas zdecydowała się na aktywowanie karty, która daje dostęp do korzystania z usług 4300 obiektów sportowych w całej Polsce. Karnety MultiSport są w 75% dofinansowywane przez naszą firmę.

Wspieramy piłkę!

Młodzi zawodnicy Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA dumnie występują w naszych koszulkach, a na zdjęciu prezentują Puchar Polski 2016/2017 i Superpuchar Polski 2017. 

Nasza pomoc polegała głównie na zakupie sprzętu sportowego i finansowaniu wyjazdów.

Lubię ludzi, czyli weekend cudów za nami!

W minione Święta Bożego Narodzenia wsparliśmy ogólnopolską inicjatywę "Szlachetna Paczka".

Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Tym razem Szlachetną Paczką zajęła się Paulina. Akcja wywołała wielkie wzruszenie, radość i satysfakcję, zwłaszcza że wolontariuszka osobiście spotkała się z obdarowanymi rodzinami.

Nie zapominamy o najstarszych mieszkańcach

Zemar co roku współfinansuje spotkanie najstarszych mieszkańców gminy Przodkowo czyli Biesiadę Seniora, która odbyła się już po raz 18. Więcej o tym wydarzeniu znajdziecie Państwo tutaj.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Chętnie uczestniczymy w aukcjach i wydarzeniach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

AG Cup

Wspieraliśmy również organizację turniejów młodzieżowych drużyn piłkarskich.

 Arka Gdynia

Zemar od początku istnienia firmy angażuje się i wspiera piłkę nożną. Nasze reklamy widoczne były również na spotkaniach dorosłych piłkarzy gdyńskiego klubu Arka.

Sport w Zemarze

Osoby pracujące w ZEMAR uprawiają różne sporty. Jeśli widzimy w ich oczach pasję bardzo chętnie wspieramy ich w uprawianiu tych dyscyplin. Niektórzy lubią się ścigać na torach.

Triathlon

Wspieramy amatorskich zawodników z różnych dyscyplin sportu. Niektórzy z naszej ekipy trenują bieganie, pływanie, a inni kolarstwo. Są też tacy, którzy uprawiają trzy dyscypliny jednocześnie. Nasza drużyna triathlonowa.